Genco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hazal Kaya Ropörtaj

Hazal Kaya Ropörtaj Empty Hazal Kaya Ropörtaj

Mesaj tarafından DiLaRa Nisan 17th 2008, 21:42

Milliyet Tv Gazete'sindeki ropörtaj
Hazal Kaya: Özge bana çok benziyor.

"Genco'nun kyzkarde?i Özge'yi canlandyryyorum.Yki yyl önce aile dostlarymyn ysraryyla bir oyunculuk ajansyna kayyt yaptyrdym.Tofita,Ritmix ve Nescafe reklamlary,Syla,Acemi Cady ve Ta?laryn Syrry dizilerinde rol aldym.17 ya?yndayym.Ytalyan Lisesi'ne gidiyorum.Lise bittikten sonra Ytalya'da oyunculuk üzerine ö?renim görmeyi planlyyorum.?u anda Ça?da? Sinema Oyunculuk Atolyesi'ne devam ediyorum.Ytalya'da okulu bitirdikten sonra Amerika'ya gidece?im.Yurtdy?ynda oyunculuk yapmak istiyorum.En büyük hayalim ise Ferzan Özpetek'in bir filminde oynamak.Sa?lam bir e?itimim oldu?unu söyleyemem.Genco'da bu kadar kysa sürede ba?rol oynamayy beklemiyordum.Görü?menin hemen sonrasy yapymcylarymyz role beni uygun gördüklerini söyledi.Özge karakteri için senaryo üzerine çok çaly?tym.Özge karakteri ya? dönemi itibariyle bana çok uzak de?il.Mesela Özge,bir rock grubunda solist.Ben de rock dinleyen biriyim.Özge'nin etrafyna verdi?i tepkiler,benim tepkilerime çok benziyor.Bu nedenle Özge karakterini ortaya çykarabildi?imi dü?ünüyorum."
DiLaRa
DiLaRa
Admin
Admin

- Similar topics